Pozn.: Tučné části jsou zvýrazněné vtipné výrazy. Jeho druhý e-mail je 100% tučný a modrý, kromě červených částí, zde zobrazených v tomto stylu.

Vládou schválené darovací fondy; € 2,000,000’00 EUR

Od: “Pan Richard Wahl” <█████ova@███.com.ua>
Komu: ▓▓▓▓▓@volny.cz
Datum: 17.08.2023 00:11

Drahý príteli,

Jsem Richard Wahl z Vernon Township, New Jersey, USA. Je mi 52 let a vyhrál jsem jackpot 533 milionu $ Mega Millions, což je jeden z nejvetších jackpotu v loterii. Zasílám vám tuto zprávu, abych vás požádal o souhlas s uskutecnením fundraisingového projektu, který jsem již dlouho chtel uskutecnit.

Sotva ti to pripadá podezrelé, i když je pravda, že me neznáš a že já neznám tebe. Mám rakovinu v terminálním stádiu. Muj ošetrující lékar mi práve rekl, že mé dny jsou secteny kvuli mému zhoršujícímu se zdraví. Podle doktora se mi v mozkové kleci chystá usadit kulka. Trpím touto nemocí více než 3 roky a prošel jsem spoustou lécby, abych ji vylécil. Vetšinu svého majetku jsem rozdal rade charitativních organizací a organizací a dobrovolne jsem vám dal (€ 2,000,000’00 EUR) jako dárek a doufám, že s tím udeláte dobré veci.

Mužete prosím overit mé výhry prostrednictvím stránky YouTube. VIDÍTE ME ZDE https://www.youtube.com/watch?v=tne02ExNDrw

TOTO JE VÁŠ DAROVACÍ KÓD: [DFDW43034RW2023]

Odpovezte na tento e-mail a uvedte kód daru: info@█████████.org

Prijmete prosím muj dar. Mám cástku (€ 2,000,000’00 EUR) jako dar. Prijmete prosím tuto cástku, protože pro vás muže být velkým prínosem. Pokud prijmete moji nabídku, musíte mi odpovedet prímo prostrednictvím e-mailu: info@█████████.org

Cítím se velmi špatne a mám velký strach, v noci ani ve dne skoro nespím. Nemohu zemrít bez darování všech techto penez, jinak si myslím, že by to bylo plýtvání. Toto je mé nejzazší prání a prosím, pracujte se mnou a provedte to. Možná budu mít pár mesícu života na této nádherné zemi, ale chci cinit dobro vámi a ostatními. Chci, aby si mé jméno pamatovali na zemi i v nebi.

Snažím se oslovit neziskové sirotcince a prispet ke zmírnení chudoby a poskytnout náležitou zdravotní péci jednotlivcum, zejména behem této svetové pandemie a inflace. Byl bych také rád, kdybyste cást tohoto daru investovali do verejné infrastruktury, abyste pomohli nezamestnaným lidem ve vaší zemi nabízet práci. Vybral jsem si te, protože ti verím. Potrebuji vaši plnou spolupráci ohledne tohoto daru. Zde je vámi zvolený tajný kód: [DFDW43034RW2023] a prosím, nesdelujte kód nikomu, pokud máte zájem a jste ochotni se mnou spolupracovat. Kontaktujte me prosím s vaším darovacím/tajným kódem [DFDW43034RW2023] a celým jménem zde na muj soukromý e-mail: info@█████████.org

Pan Richard Wahl
Email: info@█████████.org
Address: Vernon Township, New Jersey, USA
Richard Wahl Foundation


Re: Vládou schválené darovací fondy; € 2,000,000’00 EUR

Od: ▓▓▓▓▓@volny.cz
Komu: “Richard Wahl”
Datum: 16.08.2023 23:54

Moc rád pomohu! Co mám udělat?

Prosím nezabíjejte se!


Re: Vládou schválené darovací fondy; € 2,000,000’00 EUR

Od: “Richard Wahl”
Komu: ▓▓▓▓▓@volny.cz
Datum: 17.08.2023 16:34

Dobrý den,

Toto je osobní e-mail pro vás. Jsem Richard Wahl, 52 let, z Vernon Township, New Jersey, USA. Jak víte, vyhrál jsem jackpot Mega Millions Lotto ve výši 533 milionů dolarů a peníze mě změní v životě a v rodinném životě, ale to nezmění mé srdce. Moje rodina je velmi skromná rodina a budeme si navzájem pomáhají a rozhodl jsem se udělat boží dílo, když jsem měl dlouhý rozhovor s Bohem duchovních a modlitební setkání, takže jen několik dobrých srdce na světě opustila. Nemám teď moc co říci o sobě, ale už jsem nadšená, takže chci, abyste vy a vaše rodina byli šťastní, jak jsme dnes šťastní. Dobrovolně jsme se rozhodli darovat částku ve výši 2 000 000 EUR pro vás a vaši rodinu v rámci charitativního projektu na zvýšení spokojenosti pěti šťastných lidí po celém světě. Doufáme, že peníze můžete rozumně a přiměřeně využít. Využijeme vás ke zmírnění chudoby ve vašem okolí a ke zlepšení životních podmínek co nejvíce lidí. Protože je to jediný důvod, proč si ty peníze nejprve darovat.

Jsem velmi vděčný za zájem o mou těžkou situaci a rád bych vás ujistil, že jste velmi odměněn za to, co jste se vydali. Ačkoli se poprvé setkáváme, věřím, že se k nám, který jsem se modlil po internetu, obrátil na náš Nebeský Otec a požádal o pomoc, protože jsem viděl váš profil na seznamu registrovaných e-mailových adres Microsoft Seznam vám přinesl.

Ujistěte se, že nejste v nebezpečí, protože to jsou mé peníze, zdroj a ověření naleznete na následujícím odkazu:

https://www.youtube.com/watch?v=NejIUDafu3U

https://edition.cnn.com/2018/04/14/us/mega-millions-winner/index.html

Rozhodl jsem se darovat jednotlivcům, a řekl jsem: někteří ministři, co řekl, bylo vítaným nápad, a slíbil, že přinese mi seznam lidí, kteří pomáhají ostatním s mým darem a vzhledem k potřebným úsměv mohl bych jít Microsoft a Google vyšetřovat. “Věříme, že Bůh má plán,” řekl Wahl. “Není to pro mě jen změna života, chtěli bychom, aby to změnilo životy pro ostatní - rodinu, přátele, lidi v nouzi.”

Můj dar 2 miliony eur, nemusí být moc pro vás, ale že to bude ještě dlouhá cesta, jak zlepšit své životní úrovně, jak udělal svou loterii jackpot pro mě myslím. Chtěla bych, abyste vyplnili níže uvedené informace a poslali mi to zpátky a celá rodina vás ráda vidí po příchodu mého daru. Věříme, že tato skvělá příležitost Boží přišel k nám, a my nemůžeme nechat pro sebe, a ještě jednu věc, tento dar bude zvýrazněn na vás, takže můžete posílit své osobní otázky a velkoryse pomáhají nám ruce Většina méně privilegií, sirotků a dobročinností na vašem místě. Vybrali jste vás, abyste byli součástí tohoto požehnání, protože věříme, že existuje výraz uctívání.

Nemohu být všude: z tohoto důvodu jsem se rozhodl vybrat některé náhodné lidí na celém světě, kteří mají prospěch ze zvláštního mega projektu, v němž budou příjemci obdrží dar ve výši € 2,000,000, v uvedeném pořadí, který je určen na pomoc příjemcům a posílit méně privilegované kolem ní.

Domnívám se, že přinese úsměv na tvářích lidí, jak jsem se dostat některé lidi, kteří jsou méně privilegované po celém světě, místní hasičské sbory, Červený kříž, podpora komunity a charitativní organizace na Haiti, v Asii, Africe, Evropě a dalších částech Svět je správná věc.

Udělejte to včas, abyste mohli kontaktovat Vyplacenou banku za další dary. Uchovávejte to prosím, dokud nedostanete 2 000 000 € na svůj bankovní účet, žádnou účast nebo jinou osobu. Vyplňte prosím následující údaje

příjmení:
země:
adresa:
stát:
město:
Postal Code:
starší:
Pohlaví / muž nebo žena:
zaměstnání:
Kontaktní telefonní číslo:
Mluvíte anglicky:

Vezměte prosím na vědomí, že vaše informace nepotřebujeme k žádným jiným účelům. Tyto informace potřebujeme jen proto, že potřebujeme mít správný záznam o tom, s kým se zabýváme, abychom s vámi vytvořili lepší vztah.

Dárcovské fondy mají pomáhat chudým a pomáhat také vaší rodině. Dar je pro lepší komunitu a pro vás. Nic dobrého v životě není snadné a měli byste být připraveni provést všechny oběti a ujistit se, že finanční prostředky z darů budou převedeny na váš domovský cílový účet. Měli byste se ujistit, že máte moc, zdroje a kapitál, abyste mohli dokončit převod svých darovacích prostředků ze Spojených států do svého domovského místa určení. Pokud se tímto projektem dárcovských fondů nemyslíte vážně, nemusíte na to reagovat, nemáte čas na plýtvání zde.

Čekáme na vaše nejdřívější odpověď.

pozdravy

Pan Richard Wahl
Email:info@█████████.org
Address: Vernon Township, New Jersey, USA
Richard Wahl Foundation


Edit: Další maily!

Re: Vládou schválené darovací fondy; € 2,000,000’00 EUR

Od: ▓▓▓▓▓@volny.cz
Komu: “Richard Wahl”
Datum: 22.08.2023 12:45

příjmení:▓▓▓▓ová
země:Česká republika
adresa:Praha 8 Kobylisy [on jako svoji “address” uvádí taky jen město]
stát:Česká republika [tohle by asi napsal člověk, který neví, co je stát USA]
město:Praha
Postal Code:nemám [číslo dám, až se naučí říct o “PSČ”]
starší:71
Pohlaví / muž nebo žena:žena
zaměstnání:Důchodce
Mluvíte anglicky:Ne [mimochodem jsem vynechal řádek Telefon, schválně, co se stane]

Ano, svět je krásná věc. Ale teď bych potřebovala ty peníze.

L. ▓▓▓▓ová


Re: Vládou schválené darovací fondy; € 2,000,000’00 EUR

Od: “Richard Wahl” Komu: ▓▓▓▓▓@volny.cz Datum: 22.08.2023 23:18 Předmět: Re: Vládou schválené darovací fondy; € 2,000,000’00 EUR

Dobrý den,

Věřím, že budeš v pořádku.

Vaše jméno, e-mailová adresa Vaše země a já vydaly na váš účet zaplatit šek, byly předány k mému místě odběru (New Royal Bank) a Bank International přenosová jednotka očekává, že e-mail s potvrzením od vás. Budete požádáni, abyste předložili své referenční číslo [DFDW43034RW2023] ke kontrole, aby se usnadnil proces vyplácení € 2,000,000'00 EUR , který vám byl věnován výhradně.

Pokorně vás vyzývám, abyste spolupracovali s mým výplatním bankem, New Royal Bank , abyste zlepšili hladký a úspěšný převod darů, které jsem vám daroval.

Jsem velmi šťastná a hrdá, že vám pomohu s vaší rodinou a navrhuji také, abyste se obrátili na banku prostřednictvím e-mailu níže, abyste otevřeli komunikaci s bankovním převodem za vaše peníze K vašemu určenému bankovnímu účtu můžete být převedeni s vámi s následujícími údaji o platbě svých prostředků. Postupujte prosím podle mých bankovních pokynů a postupujte podle pokynů, abyste provedli úspěšný převod vašeho daru.

Úžasný incident se dnes ráno vyskytl, dostal jsem e-mail od jedné z příjemců žijících v USA, paní Judy Martins poděkovala mé rodině za to, že jí darovala € 2,000,000'00 EUR . má. Tento typ e-mailu, který dostáváme od našich příjemců každý den, dává mé rodině velkou radost a jsme potěšeni, že jste jedním z našich příjemců.

Paní Judy Martinsová nám řekla, že obdržela své vlastní prostředky ve výši € 2,000,000'00 EUR , rozhodla se, že nám důvěřuje a postupovala podle bankovních pokynů, což jí usnadnilo rychle zpracovávat a uvolňovat prostředky. V zájmu transparentnosti a poskytnutí všech nezbytných postupů ke zlepšení využití finančních prostředků ve vaší zemi jsme se rozhodli učinit platbu daru příjemcům našimi určenými bankami v USA za výhradní odpovědnost příjemců Zpracování, čímž se bez problémů uvolní finanční prostředky pro všechny příjemce.

Uvědomte si, že jste třetí osobou, která obdrží tento dar. Doporučujeme, abyste se chovali jako bychom mohli pokračovat se čtvrtou osobou, která obdrží váš dar po úspěšném dokončení vašeho daru.

Dovolte mi, abych vám oznámil, že já a moje manželka objevili minulý týden pouze dvojitý nárok, protože příjemce o svých darech informoval příbuzné, právníky / právníky a třetí strany blízkých přátel. Tito blízcí přátelé, příbuzní, právníci a třetí strany se pak snažili požadovat dary pro skutečné příjemce, což způsobilo problémy pro výplatní banku. Upozorňujeme, že za platbu duplikát, který je objeven v procesu čerpání jistě povede ke zrušení tohoto konkrétního daru, což znamená, jak dvojí žalobce a pro skutečné příjemce se ztrátou, protože se předpokládá, že skutečné příjemce informátora byl Dvojitý žadatel o dárcovství. Proto doporučujeme, abyste uchovávali své informace přísně důvěrné, dokud nebude vaše nárok plně obnoven. Tyto informace nesdílejte s ostatními. Před sdílením informací o tomto daru se ujistěte, že obdržíte dary.

Zákon o finanční bezpečnosti nyní bere v úvahu povahu finančních prostředků a vyžaduje, aby mezinárodní příjemci, jako jste vy, otevřeli účet u vyplácené banky odpovědné za zaplacení šeku předtím, než budou peníze převedeny na váš účet po celém světě. Proto jsem do této zprávy přidal (a) číslo dárcovského kódu [DFDW43034RW2023] , které by mělo být přísně důvěrné, protože jej budete používat k obdržení daru. Musíte se okamžitě obrátit na vedení společnosti New Royal Bank, protože má právo zrušit šek a převést finanční prostředky na vás poté, co jste s nimi otevřeli účet a jste ukončili všechny postupy spojené s procesem převodu Váš online účet u banky na váš místní účet ve vaší zemi. Banka vám sdělí více podrobností o tom, jak je převod uskutečněn. Pokud budete důsledně dodržovat pokyny banky, vaše peníze budou převedeny na váš bankovní účet a zpřístupněny během následujících dvou (2) pracovních dnů.

KONTAKT MY BANKOVÁ PLATBA NA DALŠÍ PODROBNOSTI:

Název banky: New Royal Bank

E-mail: newroyalbankonline@accountant.com

Adresa banky: 20 Wall Street, New York, NY, 10014, USA

Telefon: +1 440-252-6458

Manažer banky: Mr. Harry Smith

New Royal Bank: newroyalbankonline@accountant.com

Kontaktovat banku prostřednictvím e-mailové adresy banky newroyalbankonline@accountant.com k urychlení dieTransaktion s identifikačním číslem dar na tuto zprávu [DFDW43034RW2023] .

Upozorňujeme, že: Smlouva / smlouvy Já a můj základ s (New Royal Bank) se přihlásili k on-line převody peněžních prostředků, říká, že osoba, která má nárok na peníze tím, že pomocí dokončení online účtu se stane novým příjemcem. Vezměte prosím na vědomí, že váš kontakt s New Royal banky zahrnuje otevření nový online bankovní účet ve svém názvu, který je připsána automaticky zálohu ve výši € 2,000,000'00 EUR na nový účet, po kterém budete mít plný přístup ke svému účtu a využívejte služby online k přenosu na libovolný bankovní účet podle vašeho výběru. Měli byste být připraveni k otevření účtu, když je budete kontaktovat.

DŮLEŽITÉ: IMMEDIATELNĚ KONTAKTUJTE BANKU MŮJ PLATBY, MUSÍTE PŘIHLÁSIT MŮJ EMAIL, BUDE UZNÁVAT, ŽE KONTAKTUJTE MY BANKY PLATBY.

Mějte na paměti, že účelem tohoto daru je významně změnit životní úroveň méně privilegovaných lidí ve vaší oblasti a na vaší destinaci. Všimněte si, že jste byli vybráni pouze k obdržení tohoto příspěvku jednou, což znamená, že následující roční příspěvek se nemusí vrátit k vám. Proto vám doporučujeme, abyste čas moudře využili k tomu, aby dárce bylo významné pro projekty, které jsou časově náročné pro vaši komunitu.

Přeji vám a vaší rodině nadčasové poklady Krista, teplo domova, lásku k rodině a společnost dobrých přátel. Hodně štěstí

Hodně štěstí a Bůh vám žehná.

S pozdravem,

Pan Richard Wahl
Email:info@wahlfoundation.org
Address: Vernon Township, New Jersey, USA
Richard Wahl Foundation

 • @ChaoticNeutralCzech
  link
  fedilink
  21 month ago

  Podle doktora se mi v mozkové kleci chystá usadit kulka.

  Pacient: A kolik času mi asi zbývá?

  Doktor: Tři

  Pacient: Tři co?

  Doktor: *odjistí pistoli* Dva…

 • @14th_cylon@lemm.ee
  link
  fedilink
  21 month ago

  no dobre, tak pan wahl v mailu dostatecne dukladne dokazal, ze vyhral v loterii, ale jak je to s tim schvalenim od vlady? mel by ses ho na to zeptat…

  • ChaoticNeutralCzechOP
   link
   fedilink
   11 month ago

   No, s dalšími maily jsem šel jako normální oběť (viz edit). Zkusím to ale na jiném e-mailovém účtu (podvodník nikdy nekontroluje, zda odpovědi chodí z adres v jeho seznamu, a úmyslné malé chyby v darovacím kódu si taky nevšiml).

 • @HangingFruitMA
  link
  fedilink
  11 month ago

  Jednou jsem na podobný e-mail ze srandy odpověděl. Aniž bych se na to ptal, tak mi poslal jakýsi pas abych věřil že to je opravdu. Hnedka potom mi začaly chodit 10tky nových spamů denně.

  • ChaoticNeutralCzechOP
   link
   fedilink
   2
   edit-2
   1 month ago

   Tahle moje adresa je jen kvůli takovýmto legračním podvodům. Dnes ale chodí většinou maily, kde je celý podvod v jednom mailu - musíš kliknout na odkaz a dostaneš se na phishingovou stránku nebi falešný eshop s návody na hubnutí. Tenhle podvodník ale odepisuje ručně psanými maily a používá nějaký příšerný německo-anglicko-český překladač (v jednom mailu jsem viděl dieTransaktion a immediatelně, viz edit).